Jiří Mazánek zpěv, akustická kytara, etnické flétny, buben
Slávek Forman housle, zvuky

Miloš Valenta
(příležitostně)

altová fidula

Ve hře souboru se projevují prvky jak tiché, tak dynamické extáze, v nichž je nesmírně důležitá vzájemná komunikace hráčů, hlavně houslisty Formana a kytaristy Mazánka. V tomto směru se objevují neobvyklé harmonie ve zpěvu a houslích.

Slávek Forman je znám jako spoluhráč folkových hudebníků (Pepa Nos, Láďa Brom, Jakub Noha, Bufalo). Jeho virtuózní hra umožňuje souboru kulminaci v nejvypjatějších částech skladeb. Zvláštní zvuk dotváří altová fidula Valenty, který účinkuje též v souboru staré hudby Kvinterna. K zajímavému zvuku přispívají též africký buben džembe, indický jednostrunný nástroj ektár a bambusová flétna. Součástí vystoupení je též pohybová show.

Soubor z důvodu dlouhodobého angažmá Slávka Formana v cizině neúčinkuje.

Rok 1998
Vydavatel Indies Records
Formát CD

Multiinstrumentalista Jiří Mazánek se již téměř tři desítky let zabývá duchovní, meditační a relaxační hudbou, alikvotním zpěvem a všeobecně působením zvuku na tělo a mysl člověka. Klidné skladby na albu "Extatic Trans Music - Plameny života" jsou pozoruhodným dialogem především kytary a houslí, který podbarvuje středověká fidula. Spontánnost rychlejších improvizací, v nichž se připojují buben djembe, etnické flétny a zpěv, vzbuzují pocit lehké radosti a upřímného vnitřního veselí. Skladby se vyznačují vysokou virtuozitou Formana a hlasovými extravagancemi Mazánka.

Ukázka

Rok 1996
Vydavatel Hledání
Formát MC

Jedna skladba se Slávkem Formanem na výběru z festivalu Hudba k tichu.